جت پرینترجت پرینتر جوهر افشان حرارتی به منظور علامت گذاری و چاپ در ابعاد کوچک و کدگذاری تاریخ ، و تمام آنچه که برای شروع نیاز دارید، تولید شده است.

جت پرینترسرویس 5 مرحله ای جت پرینتر Xaar امکان ارزیابی مایع جت پرینتر  جوهر افشان را فراهم می کند.

جت پرینتر

در چاپ توسط جت پرینتر ها، انعطاف بالایی وجود دارد که باعث می شود داده های جت پرینتر  چاپی به صورت خط تغییر کند و باعث کاهش زمان تولید می شود.

جت پرینتر

امکانات جت پرینتر

می توانید ارتفاع کاراکتر mininum 0.8 میلی متر چاپ کنید.

جت پرینتر

جت پرینتر های جوهر افشان صنعتی مجهز به فن آوری حرارتی Inkjetجت پرینتر  راه حل های جامع برای مارک جوهر در یک خط تولید را نشان می دهد.

جت پرینتر

Canon Océ Labelstream جت پرینتر 4000 به تازگی راه اندازی شده همچنین در جت پرینتر Labelexpo بروکسل در پایه 4A5 برتر است و تولید برچسب های چسبنده با کیفیت بالا را هدف قرار می دهد.

جت پرینتر
شرکت Wiedenbach نسل جدید جت پرینتر ها را ارائه میدهد.Wiedenbach ، یکی از تولید کنندگان جت پرینتر صنعتی و تأمین کننده برنامه های ویژه مخصوص جت پرینتر ها ، نسل جدیدی از چاپگرهای جوهرافشان  - HPS 208 ، LPS 108 و D 108 را راه اندازی کرده است. این چاپگرها مخصوص استفاده در کابل و سیم ، خودرو ، الکترونیک ، فولاد و اکستروژن است.

جت پرینتر

ویژگی های جت پرینتر دستی EBS-260 جدید و عملکرد آن را به عنوان یک جت پرینتر قابل حمل ، توضیح خواهیم داد.

 جت پرینتر

جت پرینتر دستی EBS 260

 

جت پرینتر دستی قابل حمل EBS 260 یک چاپگر جوهر افشان دستی است که مستقیماً محصولاتی از قبیل بتونی ، جعبه های راه راه ، لوله های فلزی ، کیسه های بافته شده ، چوب و سایر مواد اولیه را به راحتی علامت گذاری می کند.

جت پرینتر

توضیحات جت پرینترمخصوص چاپ روی تخم مرغ:

جت پرینتر چاپ روی تخم مرغ چند منظوره Egg Jet برای برنامه نویسی با سرعت بالا روی سینی های تخم مرغ در حال حرکت روی نقاله (یا روی دستگاه های بسته بندی برای چاپ زدن چند ردیف) ایده آل است. تقریبا ظرفیت چاپ 27000 تخم مرغ در ساعت را دارد.