حضور شرکت افشان صنعت آوران نوین در بیست و سومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

 شرکت افشان صنعت آوران نوین همانند سال های قبل حضوری بسیار فعال در این نمایشگاه داشت به طوری که تعداد بازدید کنندگان از غرفه این شرکت به لحاظ تنوع محصولات بسیار چشمگیر بود.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه صنعت چاپ و دستگاه های جت پرینتر امروزه متحول گردیده است و در قبل به علت قیمت بالای دستگاه های جت پرینتر  تولید کننده را مقید به پرداخت سنگین جهت تهیه این گونه دستگاه ها می کرد.خوشبختانه در حال حاضر به علت پیشرفت تکنولوژی کمپانی های سازنده این گونه دستگاه ها مبادرت به ساخت جت پرینترهای ارزانتر با مزایای بیشتر در بازار نموده اند و در این راستا شرکت افشان صنعت آوران نوین بر مبنای نیاز جامعه تولیدی کشور از این قافله عقب نمانده و در نمایشگاه مذکور با ارائه انواع جت پرینتر با قیمت های مناسب که بهره گرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده مبادرت نموده بود.

محصولات شرکت افشان صنعت آوران نوین که با برند Best Mark مشهور می باشد در نمایشگاه مذکور در سه مدل مختلف به نام های Best Mark T150  و Best Mark T180 Plus و Best Mark 7200 که هر یک قابلیت های منحصر به فرد خود را داشته به معرض نمایش گذاشته شد و به علت طراحی بسیار زیبا و صنعتی خود و مجهز به آخرین آپشن های روز و قیمت مناسب در مقایسه با سایر دستگاه های مشابه ،با استقبال کم نظیری روبرو گردید.

شرکت افشان صنعت آوران نوین علاوه بر دستگاه های Best Mark که معمولا به صورت ثابت بر روی خطوط تولیدی نصب می گردد در نمایشگاه چاپ و بسته بندی امسال از جت پرینترهای دستی خود به نام Reiner (رینر) ساخت کشور آلمان نیز رونمایی کرد.

 

نمایشگاه جت پرینتر

 

جت پرینترهای دستی رینر Reiner نیز در چهار مدل با توانایی های منحصر به فرد خود به نام های Reiner 798 – Reiner 790 – Reiner 970 و Reiner 940  وارد بازار گردید. لازم به ذکر است جت پرینترهای دستی رینر  (Reiner) با بالاترین نوع کیفیت و بهره گرفته از آخرین تکنولوژی روز اروپا تولید شده  است و به سرعت در ایران در حال جایگزینی جت پرینترهای دستی چینی و نمونه های مشابه ، بی کیفیت گردیده است . یکی از محاسن مهم جت پرینترهای دستی رینر (Reiner) قابلیت چاپ روی اجسام کوچک و ظریف می باشد که این مورد جت پرینترهای دستی رینر (Reiner)  را از نمونه های مشابه خود کاملا متمایز می نماید.

شرکت افشان صنعت آوران  مصمم است با حضور فعال خود در نمایشگاه های داخل ایران و با ارائه آخرین دستاوردهای صنعتی و علمی و تکنولوژی در خصوص دستگاه های جت پرینتر نیاز تولید کنندگان محترم را در این خصوص برطرف نماید.