یک جت پرینتر خوب چه ویژگی هایی دارد:

یکی از مواردی که در هنگام خرید جت پرینتر باید در نظر داشت مشاوره با یک کارشناس خبره در خصوص بررسی خط تولید و انتخاب یک دستگاه جت پرینتر متناسب با خط تولید می باشد.

انتخاب دستگاه جت پرینتر مناسب با خط تولید برای استفاده بهینه و مداوم هائز اهمیت می باشد بطور مثال اکثر تولید کنندگاه بر این باور هستند که با بیشتر هزینه کردن می توانند دستگاه جت پرینتر بهتری خریداری نمایند ولی این باور کاملا اشتباه بوده و انتخاب نادرست یک دستگاه جت پرینتر که  متناسب با خط تولید نباشد به جز هزینه خرید اولیه ان هزینه های سرویس و تعمیرات ان نیز موجب می گردد تا تولید کنندگان متضرر شوند.

 به طور مثال در نظر بگیرید که شما قصد خرید خودرو را دارید و هزینه خرید ان نیز برای شما اهمیتی ندارد و شما یک خودرو اسپرت بسیار گران قیمت و لوکس را  به دلیل سرعت بالا به قصد استفاده در یک مسیر کوهستانی و سنگی را انتخاب می نمایید اما نه تنها نمی توانید از توانایی های خودرو گران قیمت و لوکس خریداری شده خود نمایید بلکه استفاده نادرست در جاده های انتخابی شما باعث استحلاک بالا و خرابی و هزینه های نگه داری بسیار سنگین می گردد.

در دستگاه های جت پرینتر هم دقیقا به همین صورت می باشد  لزوما یک دستگاه گرانقیمت نمی تواند بهترین دستگاه جت پرینتر برای خط تولید شما باشد.

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که برای خرید دستگاه جت پرینتر با ید در نظر داشت شرایط محیطی کارخانه می باشد برخی از دستگاههای جت پرینتر در اب هوای گرم دچار مشکل می شوند و برخی هم با رطوبت ساز گاری ندارند.

از دیگر موارد بسیار مهم که باید در خرید دستگاه جت پرینتر در نظر داشت نوع خط تولید ، سرعت خط و نوع مواد استفاده شده در بسته بندی می باشد.

انتخاب رنگ و نوع جوهر هم از موارد بسیار مهمی می باشد که بسته یه شرایط محیطی و نوع لفاف بسته بندی متفاوت می باشد.

به طور مثال استفاده از جوهر های پایه روغن در بسته بندی سطوح قابل جذب توصیه می گردد ویا استفاده از جوهر های با قابلیت خشک شدن سریع در مناطق گرمسیر توصیه نمی گردد.

 اما متا سفانه برخی از فروشندگان جت پرینتر بدون در نظر گرفتن شرایط محیطی کار خانه جات  مبادرت به فروش  جت پرینتر نامنسب و بدون در نظر گرفتن شرایط اب و هوایی کارخانجانه مبادرت به فروش جوهر می نمایند  که این امر در بلند مدت موجبات نارضایتی خریداران به همراه خواهد داشت.

استفاده از جوهر مناسب و سازگار با دستگاه  در جت پپرینتر بسیار مهم می باشد شرکت صنعت اوران نوین با ارائه کامل ترین  انواع جوهر متناسب با تمامی محصولات و شرایط محیطی یکی از کامل ترین ارائه کنندگان انواع جت پرینتر در ایران بشمار می رود و کارشناسان خبره این شرکت اماده ارائه هرگونه مشاوره جهت خرید و انتخاب دستگاه جت پرینتر مناسب با خط تولید به شما تولید کنندگان محترم می باشند.

در ادامه با توضیحات کامل در خصوص انواع جت پرینتر و مقایسه انها با یکدیگر پرداخته و بر این باور هستیم تا با توضیحات خود گامی مفید جهت راهنمایی تولید کنندگان گرامی برای خرید یک دستگاه جت پرینتر خوب و کار امد برداشته باشیم.