نمایشگاه جت پرینتر

شرکت صنعت آوران نوین مصمم است بار دیگردر بیست و چهامین نمایشگاه مواد شوینده،پاک کننده،بهداشتی سلولوزی تهران که از تاریخ 04/02/96 تا 7/02/96 می باشد با حضوری پر رنگ آخرین دستاوردهای خود را در خصوص دستگاه های جت پرینتر به معرض نمایش بگذارد.

 

دستگاه های جت پرینتری که این شرکت در این نمایشگاه به معرض نمایش خواهد گذاست عبارتند از :

1 – دستگاه جت پرینتر Best Mark مدل T180 plus : دستگاهی است کاملا صنعتی با بدنه تمام استیل توانایی چاپ بصورت افقی و عمودی با سرعت بسیار بالا و قابلیت استفاده از جوهر های مشکی و رنگی که دارای کیبرد کاملا مستقل و قابلیت استفاده از جوهر های مشکی و رنگی که دارای کیبرد کاملا مستقل و قابلیت اتصال به فلش و شفت انکودر می باشد دستگاه مذکور به علت مقاومت و کارایی بسیار بالا در محیط های خشن و کارگری یکی از پر فروش ترین دستگاه های جت پرینتر در سطح کشور می باشد.لازم به ذکر است دستگاه جت پرینتر فوق با تخفیف ویژه در این نمایشگاه به فروش می رسد.

2 – دستگاه جت پرینتر Best Mark مدل T150:دستگاه جت پرینتر مذکور کاملا صنعتی با بدنه تمام استیل طراحی گردیده است دستگاه جت پرینتر T150 فلش خوربوده و تمامی اطلاعات ورودی در حافظه های دستگاه ذخیره می گردد. نرم افزار دستگاه جت پرینتر T150 کاملا پیشرفته و به روز می باشد لذا استفاده از انواع بارکد و فونت توسط دستگاه جت پرینتر T150 به راحتی امکان پذیر می باشد. دستگاه جت پرینتر مدل T150 به علت قیمت بسیار مناسب و کارایی بسیار بالا د رحال حاضر به سرعت جایگزین دستگاه های موجود در بازار گردیده است.این جت پرینتر نیز با تخفیف ویژه در بیست و چهارمین نمایشگاه مواد شوینده به فروش می رسد.

3- – دستگاه جت پرینتر Best Mark مدل 7200 : دستگاه جت پرینتر مذکور یکی از قوی ترین دستگاه های جت پرینتر موجود در بازار های بین المللی می باشد به طوری که قادر است تمامی خواسته های تولید کنندگان محترم را چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری تامین نماید دستگاه جت پرینتر فوق علاوه بر قابلیت استفاده از دو هد مجهز به یک صفحه ی لمسی رنگی بوده دستگاه جت پرینتر Best Mark مدل 7200 قابلیت اتصال به سیستم توزین،فلش،کیبرد و ماوس می باشد. دستگاه جت پرینتر Best Mark مدل 7200 نیز با تخفیف ویژه در بیست و چهارمین نمایشگاه شوینده نیز به فروش می رسد.