بیست و چهارمین نمایشگاه مواد شوینده ،پاک کننده بهداشتی، سلولزی و ماشین الات وابسته

 

شرکت صنعت اوران نوین بزرگترین عرضه کننده انواع جت پرینتر های صنعتی ( تاریخ زن) ,پرینتر صنعتی در ایران با حضور فعال خود در نمایشگاه شوینده در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران از جت پرینتر جدبید خود پرده بر داری کرد جت پرینتر جدید nanojet-II یک دستگاه تاریخ زن با تکنولوژی Hp میباشد، در دستگاه تاریخ زن نانو جت دیگر از مدار هیدرولیک استفاده نشده و به همین علت کاملا بی نیازبه سرویس دوره ای می باشد.

 

 

 

جت پرینتر

 

شایان ذکر است دستگاه نانو جت با استقبال بسیار زیاد در نمایشگاه فوق روبروگردید و یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت در نمایشگاه به شمار رفت . یکی دیگر از محاسن بسیار خوب دستگاه تاریخ زن نانو جت قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالای ان می باشد. شرکت صنعت اوران نوین پیش رو در صنعت جت پرینتر یکی از بزرگترین و فعال ترین شرکتهای عرضه کننده دستگاه های تاریخ زن در ایران می باشد و با اخذ نمایندگی مجاز از تولید کنندگان مطرح اروپایی اقدام به ارائه با کیفیت ترین دستگاههای جت پرینتر در سراسر کشور نموده است .

 

جت پرینتر

 

از دیگر فعایت های این شرکت در این نمایشگاه اقدام به ارائه نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش به اقصی نقاط کشور با هدف ارائه خدمات ارزانتر و در دست رس بودن خدمات و محصولات در سراسر کشو بود که با استقبال بسیار زیاد مواجه گردید.