سیستم Inking از یک کارتریج جوهری است که از قبل  مخلوط یکبار مصرف ساده با استفاده از مواد غذایی متخلخل یا سریع خشک کردن و جوهرهای حل شونده غیرقابل استفاده از مواد غذایی (برای سطوح متخلخل و غیر متخلخل) تشکیل شده است که فقط فشار داخل شکاف آن است و بلافاصله می توانید چاپ را شروع کنید.

امکانات:

   امکان چاپ بر روی سطوح ناهموار از جنس استنلس استیل.

نوار نقاله کامل با پایه ، سنسور محصول با پایه ، پایه ایستاده چاپ همراه با سیستم.

ماژول چاپ به خوبی محافظت شده و عایق بندی شده در سر چاپی لوله ای از جنس استنلس استیل است


    صفحه نمایش لمسی کریستال مایع با نور پس زمینه 8.4 اینچی گرافیکی WYSIWYG با صفحه نمایش و تقویم ساعت واقعی ، تاریخ انقضا ، کدهای نوار قابل اسکن ، آرم ها ، شماره سریال. (پیشخوان) ، با 9 سطح Bolderisation ، چاپ معکوس یا معکوس برای چاپ و ذخیره 256 پیام از 1 تا 8 خط هر یک از 120 کاراکتر در هر خط با امکان قفل رمز عبور.


    برای سهولت در استفاده ، کارتریج جوهر قبل از مخلوط کردن بر پایه روغن / یکبار مصرف را فشار دهید. از جوهرهای ساده ای استفاده می کند که نیازی به تنظیم اختلاط یا ویسکوزیته ندارد ، در حالی که چاپگرهای دیگر از Methanol (M.E.K.)که  استفاده می کنند کاملاً برای انسان سمی است و استفاده از جوهرها دشوار است.
    جدیدترین فن آوری 128 نازل با سرعت بالا ، سر چاپ 18 میلی متر XAAR Piezo-jet که وضوح بسیار بالایی دارد و کیفیت بسیار بالایی را به چاپ می بخشد.


    راه اندازی فوری در مدت زمان 1 دقیقه از اولین چاپ و خاموش کردن فوری در مدت 1 دقیقه با تمیز کردن سر چاپ.

جت پرینتر های دیگر برای هر یک از مراحل حداکثر 30 دقیقه زمان نیاز دارند و به یک مهندس آموزش دیده احتیاج دارند
    فاقد کمپرسور هوا ، پمپ ، واحد کنترل ویسکوزیته یا قطعات مکانیکی ، از این رو هزینه کمتر و قابلیت اطمینان بیشتر است. تعمیر و نگهداری رایگان در مقایسه با چاپگرهای دیگر ، که دارای قطعات و فیلترهای متحرک زیادی هستند ، که قادر به جایگزینی نیستند. اگر قطعی برق وجود داشته باشد ، بیشتر چاپگرها نیاز به تعمیرات اساسی توسط یک مهندس آموزش دیده دارند ، در حالی که این چاپگر تازه شروع به چاپ می کند که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است
    این سیستم از طریق USB یا Wi-Fi قابل بارگیری است تا با استفاده از نرم افزار Remote Manager یا  Flex code Fox