ارتفاع چاپ EBS-260 تا 32 نقطه با ارتفاع چاپ تا 2.2 "دو برابر شده است و یک یا چهار خط مجزا از کد را چاپ می کند. پیام های تک یا چند خطی از 276 "تا 2.2" با ارتفاع بالا قابل چاپ بر روی بسترهای متخلخل و غیر متخلخل است.این جت پرینتر، برای چاپ های راه راه ، چاپ روی کاغذ ، فیلم ، فویل ، شیشه ، فلز ، الوار ، بتن و بسیاری موارد دیگر ایده آل است.
کنترلر صفحه نمایش لمسی است که کاملا جدید است ، تنظیمات را ساده می کند. صفحه نمایشی با اندازه بیش از 3.5 اینچ با وضوح 2 اینچ ، کاربر را قادر می سازد تا پیام چاپ شده و پارامترهای مختلف عملیاتی را مشاهده کند.صفحه بزرگ و با قابلیت خواندن زیاد ، تنظیم پارامترهای چاپ ، تنها با لمس یک انگشت کار با آن را آسان می کند .
لیزر اتوماتیک داخلی برای موقعیت یابی دقیق پیام ها درج شده است. لیزر اتوماتیک جت پرینتر دستی HandJet EBS-260 به آسانی برای ردیابی دقیق پیام چاپی ، بهره برداری از این واحد را آسان می کند.

HandJet EBS-260 از انواع جوهرهای مخصوص با سرعت خشک شدن زیاد و مخصوص برنامه ها استفاده می کند: اتانول ، استون- یا MEK- در رنگ های مختلف و موارد دیگر وجود دارد.
تمیز کردن این جت پرینتر بسیار آسان است ، یک کارتریج تمیزکننده دستی فقط در مدت زمان چند ثانیه قابل نصب است تا بتوانید جوهر را آسانتر کرده و سیستم را دوباره به راه بیاندازد.
برقراری ارتباط با HandJet EBS-260 ساده و این جت پرینتر همه کاره است: از WiFi ، بلوتوث یا USB میتوانید استفاده کنید.