جت پرینتر مطبوعات ، که شامل برگه های چاپی جت پرینتر Xaar 2001+ می باشد ، در یک خط تبدیل کاملاً یکپارچه برچسب هیبریدی با حداکثر 75 متر در دقیقه ، جت پرینتر ایستگاه های فلکسو ، فویل سرد و نیمه چرخشی برش داده می شوند

- جت پرینتر همه محکم برای ارائه سطح جدیدی از راندمان تولید تک پاس با حداکثر 1،845 متر مربع در ساعت در عرض چاپ دیجیتال 16 اینچ. جت پرینتر Océ LabelStream 4000 با همکاری متخصص صنعت برچسب و شریک دیرینه جت پرینتر Xaar ، FFEI توسعه داده شده است.

Dantex stand 3C15 آخرین مطبوعات جت پرینتر جوهر افشان جوهر افشان PicoColour UV خود را نشان می دهد که از جت پرینتر های Xaar 1003 برای ترکیب سریع و آسان تولید برچسب با نتایج چاپی عالی استفاده می کند. جت پرینتر PicoColour قادر به چاپ مقادیر بالای جوهر UV است. علاوه بر این ، آن را با کیفیت چاپ بسیار بالا و همچنین سفیدی برجسته تولید می کند. جت پرینتر طیف وسیعی از گزینه های درون خطی به این معنی است که برچسب های تمام شده را می توان از یک ردپای کوچک با هزینه کم مالکیت تولید کرد ، جت پرینتر و آن را برای هر دو شغل کوتاه مدت یا بلند مدت و بدون کمترین مقدار و ضایعات مناسب می کند.

گری جنو ، مدیر تجارت سگمنت در جت پرینتر Xaar می گوید: "ما بسیار مفتخریم که می بینیم که از جت پرینتر   های خود در تعداد زیادی دستگاه های همکار OEM در Labelexpo استفاده می شود." "این رویداد برتر برای صنعت برچسب است و دیدن بازی های جت پرینتر Xaar 1003 و Xaar 2001+ نقش مهمی را نشان می دهد که به کیفیت ، سرعت و ارزش بالا ، تأثیرات تجدید نظر در قفسه های پرمصرف آنها ، صنعت می دهد. "