مقالات مرتبط با جت پرینتر

در این بخش از سایت می پردازیم  به مطالب مرتبط یا جت پرینتر و تاریخ زن که در راستای اهداف مشتری مداری شرکت دسته بندی شده و در اختیار  کارفرمایان عزیز قرار می گیرد.

شرکت صنعت اوران نوین بزرگترین عرضه کننده انواع جت پرینتر های صنعتی ( تاریخ زن) در ایران با حضور فعال خود در نمایشگاه شوینده در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران از جت پرینتر جدبید خود پرده بر داری کرد.

 

 

پس از اتمام کار جت پرینتر، در داخل درپوش مخصوص هد یک دستمال تمیز قرار داده و با مرطوب کردن آن توسط اسپری مخصوص آن را دقیقا بر روی نازل های هد قرار می دهیم

 

 

شرکت صنعت آوران نوین مصمم است بار دیگردر بیست و چهامین نمایشگاه مواد شوینده،پاک کننده،بهداشتی سلولوزی تهران که از تاریخ 04/02/96 تا 7/02/96 می باشد با حضوری پر رنگ آخرین دستاوردهای خود را در خصوص دستگاه های جت پرینتر به معرض نمایش بگذارد.

 

واژه جت پرینتر تا سال های پیش ،واژه ی تقریبا آشنایی برای عموم نبود ولی امروزه کمتر کسی است که با دستگاه جت پرینت یا همان چاپگر صنعتی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم سر و کار نداشته باشد . امروزه با خرید هر نوع کالا ،اولین چیزی که از سوی مصرف کننده بررسی می شود

 تمامی دستگاه های جت پرینتر دارای یک سری محاسن و یک سری معایب می باشد و با توجه به نقاط ضعف و قوت دستگاه های جت پرینتر باید انتخاب درستی متناسب با خط تولید صورت پذیرد لذا قیمت بسیار بالای یک دستگاه جت پرینتر بیان گو متناسب بودن آن برای هر خط تولید نمی باشد پس با شناخت کامل از انواع دستگاه های جت پرینتر و نقاط ضعف و قوت آن با توجه به شرایط خط تولید یک کارخانه می توان انتخاب صحیحی صورت پذیرد.

جت پرینتر دستیدر جت پرینتر های دستی همانگونه که از نام آن مشخص می باشد عمل چاپ با حرکت دست صورت می پذیرد و برای چاپ گرفتن از این نوع جت پرینتر ها دیگر نیازی به استفاده از نوار نقاله نمی باشد .

جت پرینتر و انواع آن

 

 

جت پرینتر دستگاهی می باشد جهت درج تاریخ تولید و انقضا و اطلاعات متغیر بروی محصولات همزمان با تولید در عمل کرد جت پرینتر ها بر خلاف دستگاههای تاریخ زن نیازی به توقف محصول نمی باشد .

وِیژگی های جت پرینترانتخاب یک جت پرینتر مناسب با خط تولید بسیار هائز اهمیت می باشد زیرا سند عبور اجناس تولیدی کار خانه جات توسط جت پرینتر امضا می گردد و اگر یک روز دستگاه جت پرینتر دچار مشکل گردد امکان ارسال اجناس تولیدی به بازار بدون درج تاریخ تولید تقریبا غیر ممکن می باشد، از این رو برخی از تولید کنندگاه حتی یک دستگاه جت پرینتر بصورت یدک همیشه اماده به کار دارند تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای جت پرینتر اصلی از دستگاه جت پرینت یدکی خود تا تعمیر شدن ان استفاده نمایند.

 

 

شرکت افشان صنعت آوران نوین  در خصوص جت پرینتر همانند سال های قبل حضوری بسیار فعال در این نمایشگاه داشت به طوری که تعداد بازدید کنندگان از غرفه این شرکت به لحاظ تنوع محصولات بسیار چشمگیر بود.

تاریخ زن

مکانیزم دستگاههای تاریخ زن صنعتی به گونه ای می باشد که جهت چاپ تاریخ یا اطلاعات دستگاه باید با محصول تماس برقرار نماید و عمل چاپ فقط در صورت توقف کامل محصول امکان پذیر می باشد و همچنین جهت وارد نمودن اطلاعات در این نوع چاپگر ها نیاز به استفاده از کلیشه های مخصوص بوده و از همین رو امکان چاپ اطلاعات متغیر مانند شمارنده و یا ساعت با این نوع دستگاها غیر ممکن می باشد